Як дістатися з Одеси до Затоки?

Невелике селище Затока, яке знаходиться всього за 60 км від міста Одеса, у літній сезон стає одним з найпопулярніших курортних місць на Чорноморському узбережжі. Тут створені всі умови для гарного та насиченого відпочинку на високому рівні, незалежно від того, чи відпочиватимете ви з великою компанією, чи з маленькою дитиною.

До послуг відпочиваючих: великий вибір пансіонатів та баз відпочинку, тепле та чисте море, просторі піщані пляжі та безліч розваг. Відпочинок у Затоці завжди яскравий та незабутній. Сюди люблять приїжджати та відпочивати не лише одесити, а й туристи з інших регіонів України та ближніх країн.

Як дістатися до Затоки?

Для багатьох відпочиваючих, які вперше їдуть відпочивати в ці широти, буде актуальна інформація про те, як доїхати до Затоки. Відразу зазначимо, що дістатися до селища дуже легко і не становить жодних проблем. Є кілька варіантів:

  • на автомобілі по трасі Одеса – Білгород-Дністровський. Як альтернатива – автостоп: спіймати автомобіль у бік Затоки простіше простого. Автомобілісти радо підбирають попутників. Доїхати можна за 30-40 хвилин.
  • електричкою з залізничного вокзалу Одеси. Електропоїзди у напрямку Одеса-Білгород-Дністровський відправляються через кожні 1,5 -2 години. Їхати до станції Лиманська, або Сонячна: загальний час у дорозі -1 година 20 хвилин.
  • автобусом із ринку «Привоз» або від центрального залізничного вокзалу. Маршрутки відправляються через кожні 20-30 хвилин у міру заповнення місць.

Найдешевший варіант – це проїзд електропоїздом. До того ж, у літню спеку це ще й комфортний спосіб, тому що вам не доведеться паритися у задушливому маршрутному таксі.